Aktualności

Wykład
dr Branstena

Miło nam poinformować, że do szanownego grona wykładowców tegorocznej konferencji Nowoczesna Suplementacja w Chorobach Przewlekłych niespodziewanie dołączył dr Marc Bransten z Francji. Doktor Bransten jest autorytetem w dziedzinie chorób autoimmunologicznych, a także chorób odkleszczowych. W swojek klinice w podparyskim Drancy przyjmuje pacjentów z całego świata i aktywnie walczy o zmiany w oficjalnych protokołach diagnozowania i leczenia boreliozy.

Zmiana nazwy Purge Parasitis

Pragniemy poinformować, że decyzją producenta produkt Purge Parasitis firmy New Roots Herbal zmienia nazwę w dystrybucji europejskiej na Parasit. Produkt ze starą etykietą będzie sprzedawany do wyczerpania zapasów. Skład formuły nie ulega zmianie.

Ostatnie miejsca na konferencji

Zostały ostatnie wolne miejsca na konferencji Nowoczesna Suplementacja Diety w Chorobach Przewlekłych, która odbędzie się już 21-ego października w Łodzi. Serdecznie zapraszamy do udziału. W tym roku w ramach konferencji przedstawionych zostanie aż 8 wykładów. Szczegółowy plan oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie www.nowoczesnasuplementacja.pl. Natural Health jest głównym organizatorem konferencji.

Nowoczesna Suplementacja 2018

W ostatnią niedzielę, 21 października, odbyła się druga edycja organizowanej przez Natural Health konferencji Nowoczesna Suplementacja w Chorobach Przewlekłych. Tak jak w poprzednim roku, tak i tym razem udało nam się zaprosić znakomitych wykładowców z całego świata, aby stworzyć naszym gościom jedyną w swoim rodzaju okazję do poszerzenia wiedzy i wymiany doświadczeń.

Powrót
Resveratrolu

Miło nam poinformować Państwa, że do naszej oferty wrócił produkt AO Defense, wcześniej występujący pod nazwą Resveratrol. Głównym składnikiem preparatu jest wysokiej jakości ekstrakt z rdestowca ostrokończastego (Fallopia Japonica). Dodatkowo formuła wzbogacono o mieszankę ekstraktów z liści zielonej herbaty, a także skórki i pestek winogron. Wszystkie składniki mają silne działania antyoksydacyjne, a sam resweratrol jest jednym z bardziej cenionych organicznych związków chemicznych w medycynie naturalnej. Opakowanie zawiera 60 kapsułek.

Vitamin E8 - warunki promocyjne

W pierwszym kwartale 2019 roku oferujemy promocyjne warunki zamówień preparatu Vitamin E8 firmy New Roots. Do każdych 2 opakowań zawierających 120 kapsułek otrzymacie Państwo jedno opakowanie gratis. Preparat Vitamin E8 to jedyna w swoim rodzaju formuła zawierająca mieszankę tokotrienoli i tokoferoli pochodzenia naturalnego. Promocja obowiązuje do końca marca lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły w panelu hurtowym.

Nowość - RG3, spray do nosa

Już wkrótce w naszej ofercie pojawi się nowy produkt firmy Researched Supplements. Spray do nosa RG3 zawiera 2% ginsenozydów, znanych z działania antyoksydacyjnego i neuroprotekcyjnego. Sposób podawania preparatu zapewnia wysoki stopień absorpcji i transport przez barierę krew-mózg. Produkt już wkrótce pojawi się w naszym panelu hurtowym.

Konferencja ILADS, Madryt 2019

Tegoroczna europejska konferencja ILADS (Interational Lyme and Associated Diseases Society) odbędzie się na początku czerwca w Madrycie. Każdego roku wydarzenie to organizowane jest w jednej z europejskich stolic i przyciąga profesjonalistów zajmujących się leczeniem chorób odkleszczowych. Wśród wystawców i partnerów konferencji znajdują się m.in. producenci ziół i suplementów diety, których produkty możecie znaleźć Państwo na naszej stronie. Więcej szczegółów na stronie: www.ilads.org/ilads-conference/madrid-2019

Caricol - mus z owocu papaji

Caricol, czyli skoncentrowany mus z owocu papaji, jest od dzisiaj dostępny w naszej ofercie. Produkt dawniej znany pod nazwą Novipaye jest źródłem ważnych dla organizmu enzymów proteolitycznych, jak papaina i bromelina. Enzymy te mają pozytywny wpływ na procesy trawienne. Sam owoc papaji jest natomiast pozyskiwany z ekologicznych upraw. Sugerowana cena detaliczna tego produktu to 99 zł.

Nowość - Active Folic Acid

Od niedawna w naszym panelu hurtowym można znaleźć nowy produkt od New Roots Herbal, czyli Active Folic Acid. Suplement diety zawiera kwas foliowy, albo inaczej witaminę B9, w swojej najbardziej biodostępnej postaci, czyli L-metyfolianie wapnia, a także witaminę B6 oraz B12. Te 3 najważniejsze składniki są wspomagają, m.in., poprawne funkcjonowanie układu odpornościowego, czy zmniejszenie zmęczenia. Więcej informacji o produkcie znajdą Państwo w panelu hurtowym.