Zdrowie z natury

Jako importer i dystrybutor suplementów diety stawiamy na jakość i bezpieczeństwo oferowanych przez nas produktów. Starannie dobieramy producentów, z którymi współpracujemy i preparaty, które wprowadzamy do naszej oferty. W naszym portfolio znajdziecie Państwo produkty renomowanych firm z krajów Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych i Kanady. Nawiązując współpracę z producentem, wymagamy dostępu do dokumentacji laboratoryjnej oraz dostaw z gwarantowanego źródła, zapewniających bezpieczeństwo i najdłuższy termin ważności. Preparaty, które wprowadzamy na rynek polski, analizujemy pod kątem prawnym z pomocą specjalistów i zgłaszamy do rejestru Głównego Inspektora Sanitarnego.

Oferowane przez nas produkty to przede wszystkim preparaty oparte na naturalnych składnikach, a także unikatowe formuły wieloskładnikowe. Współpracujemy ze specjalistami z dziedziny medycyny, biochemii i farmakologii, poszukując preparatów wspomagających zdrowie, sprawdzonych i stosowanych z powodzeniem zarówno przez lekarzy konwencjonalnych jak i fitoterapeutów oraz specjalistów medycyny naturalnej. Stawiamy na jakość składników oraz innowacyjność, opartą m.in. na enkapsulacji liposomalnej czy zastosowaniu specjalnych kapsułek probiotycznych.

Współpracujemy z aptekami, placówkami medycznymi, gabinetami medycyny naturalnej oraz sklepami ze zdrową żywnością. Zapewniamy atrakcyjne warunki handlowe, błyskawiczne dostawy, dostęp do materiałów naukowych i promocyjnych oraz szkolenia. Organizujemy cykliczną konferencję "Nowoczesna suplementacja diety w chorobach przewlekłych" na którą zapraszamy znakomitych wykładowców z całego świata. Wydarzenie to jest okazją do poszerzania wiedzy i kompetencji oraz wymiany doświadczeń w międzynarodowym środowisku specjalistów.