Nasza oferta

W naszej ofercie znajduje się ponad 1000 produktów renomowany producentów z Unii Europejskiej, Azji i Ameryki Południowej.
Wszystkie oferowane przez nas suplementy przeszły lub są w trakcie procesu rejestracji w Głównym Inspektoracie Sanitarnym.

Preparaty kanadyjskiej firmy New Roots Herbal Inc. to najwyższej jakości formuły mono- I wieloskładnikowe. Produkty New Roots są opracowywane przez interdyscyplinarny zespół naukowców, oparte najczęściej na naturalnych składnikach i przygotowywane w certyfikowanych laboratoriach zlokalizowanych w Kanadzie. Wszystkie preparaty New Roots testowane są na obecność metali ciężkich i przechodzą rygorystyczne testy jakościowe.

Czytaj więcej

Firma powstała w 2006 roku w Kalifornii, a jej preparaty to precyzyjnie dopracowane formuły oparte na najnowocześniejszych trendach naukowych z dziedziny farmakologii, medycyny i dietetyki. Researched Nutritionals współpracuje z wieloma lekarzami i naukowcami z całego świata oraz organizuje liczne szkolenia i konferencje.

Czytaj więcej

Oferta produktowa amerykańskiej firmy Nutramedix obejmuje ponad 30 produktów, większość w formie płynnych ekstraktów, opartych na tradycyjnej medycynie Ameryki Południowej oraz Azji, opracowanych głównie przed dr Lee Cowdena i stosowanych często w ramach tzw. protokołu Cowden (CSP, Cowden Support Programme). W ofercie firmy Nutramedix znajduje się m.in. Samento - wysoko ceniony ekstrakt z czepoty puszystej (Vilcacora), wolny od kontrowersyjnych alkaloidów TOA.

Czytaj więcej

Producent wysoko wyspecjalizowanych preparatów ziołowych. Najsłynniejszym produktem firmy jest oferowany już od ponad 10 lat Biocidin, dostępny m.in. w formie płynnej oraz w kapsułkach, a ostatnio również w formie lizosomalnej. Produkt ten jest niezwykle ceniony przez lekarzy medycyny integracyjnej i fito terapeutów, a przede wszystkim przez tysiące użytkowników na całym świecie.

Czytaj więcej

Jeden z głównych producentów naturalnych suplementów diety w Grecji, oferujący wysokiej jakości jednoskładnikowe preparaty w formie liposomalnej (m.in. preparaty witaminowe, zawierające pierwiastki śladowe i związki organiczne, takie jak glutation). Wszystkie produkty firmy Doctor's Formulas są rezultatem współpracy pomiędzy wybitnymi lekarzami oraz farmaceutami.

Czytaj więcej

Belgijska firma farmaceutyczna założona przez Pola de Saedeleera, wykładowcę, naukowca i specjalistę fitoterapii. Firma jest europejskim partnerem amerykańskiego producenta Researched Nutritionals i oferuje wyjątkowe, precyzyjnie dopracowane formuły adresowane zarówno do pacjentów i lekarzy skoncentrowanych na medycynie naturalnej, jak i do szerszego grona odbiorców.

Czytaj więcej